Girls Games for Tonight 12-5-23

  1. Centennial/Spring Lake Park vs. Andover at Andover Arena, 5:00 PM CST.
  2. Windom vs. Marshall at Marshall Red Baron Arena, 5:00 PM CST.
  3. Rock Ridge vs. Grand Rapids/Greenway at Yanmar Arena – Grand Rapids, 5:00 PM CST.
  4. Willmar vs. Luverne at Blue Mound Ice Arena, 5:30 PM CST.
  5. Visitation vs. Chisago Lakes at Chisago Lakes Arena, 5:40 PM CST.
  6. Warroad vs. Crookston at Crookston Sports Center, 6:30 PM CST.
  7. Rogers vs. Blaine at Fogerty Arena, 7:00 PM CST.
  8. Chaska/Chanhassen vs. Bloomington Jefferson at Bloomington Ice Garden, 7:00 PM CST.
  9. Morris/Benson Area vs. Detroit Lakes at Kent Freeman Arena – Detroit Lakes, 7:00 PM CST.
  10. Prior Lake vs. Eden Prairie at Eden Prairie Community Center, 7:00 PM CST.
  11. Benilde-St. Margaret’s vs. Edina at Braemar Ice Arena, 7:00 PM CST.
  12. North Wright County vs. Hopkins/Park at Minnetonka Ice Arena, 7:00 PM CST.
  13. New Ulm vs. Hutchinson at Hutchinson-Burich Arena, 7:00 PM CST.
  14. Owatonna vs. Lakeville South at Lakeville Hasse Arena, 7:00 PM CST.
  15. Champlin Park/Coon Rapids vs. Maple Grove at Maple Grove Community Ice Arena, 7:00 PM CST.
  16. Waconia vs. Minneapolis at Parade Ice Garden, 7:00 PM CST.
  17. Buffalo vs. Minnetonka at Pagel Ice Arena, 7:00 PM CST.
  18. St. Paul/Two Rivers vs. Moose Lake Area at Riverside Ice Arena, Moose Lake, 7:00 PM CST.
  19. Wayzata vs. Mound Westonka/SWC at Mound – Thaler Hockey Arena, 7:00 PM CST.
  20. Cloquet/Esko/Carlton vs. North Shore at Sonju Arena – Two Harbors, 7:00 PM CST.
  21. South St. Paul vs. North/Tartan at Tartan Ice Arena, 7:00 PM CST.
  22. Northfield vs. Orono at Orono Ice Arena, 7:00 PM CST.
  23. Elk River vs. Osseo/Park Center at Dick Vraa Ice Arena, 7:00 PM CST.
  24. East Ridge vs. Park of Cottage Grove at Cottage Grove Ice Arena, 7:00 PM CST.
  25. Prairie Centre vs. Princeton/Big Lake/Becker at Princeton First Bank & Trust Ice Arena, 7:00 PM CST.
  26. Waseca vs. Red Wing at Red Wing Prairie Island Arena, 7:00 PM CST.
  27. Anoka vs. Robbinsdale Armstrong/Cooper at New Hope Ice Arena, 7:00 PM CST.
  28. Delano/Rockford vs. Simley at Simley – Vet’s Arena (IGH), 7:00 PM CST.
  29. Hill-Murray vs. Stillwater at St. Croix Valley Rec Center, 7:00 PM CST.
  30. Cretin-Derham Hall vs. White Bear Lake at White Bear Lake – Sports Center, 7:00 PM CST.
  31. Austin vs. Worthington at Worthington Hockey Arena, 7:00 PM CST.
  32. Rochester Century/JM vs. Fairmont at Fairmont – Martin County Arena, 7:00 PM CST.
  33. Minnesota River vs. Albert Lea at Albert Lea City Arena, 7:15 PM CST.
  34. Sartell/Sauk Rapids vs. Alexandria at Alexandria