BOYS HOCKEY
<<JANUARY 2019>>
Su M Tu W Th F Sa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

SCOREBOARDJanuary 31st, 2019

Albert Lea vs. Mankato East
All Seasons Arena, 7:15 PM

Becker/Big Lake vs. Pine City Area
Pine City Civic Center, 7:00 PM

Bemidji vs. Roseau
Roseau Memorial Arena, 6:00 PM

Bloomington Jefferson vs. St. Louis Park
St. Louis Park Recreation Center, 7:00 PM

Brainerd vs. Sauk Rapids-Rice
Sports Arena East, 7:15 PM

Breck School vs. Princeton
Princeton Arena, 7:00 PM

Buffalo vs. Rogers
Rogers Arena, 7:00 PM

Centennial vs. Andover
Andover Arena, 7:30 PM

Champlin Park vs. Coon Rapids
Coon Rapids Ice Center, 7:30 PM

Chanhassen vs. Chaska
Chaska Community Center, 7:00 PM

Cretin-Derham Hall vs. Mounds View
Vadnais Sports Center, 7:30 PM

Crookston vs. Thief River Falls
Ralph Engelstad Arena, 7:30 PM

Detroit Lakes vs. Wadena-Deer Creek
Wadena Arena, 7:00 PM

East Grand Forks vs. Grand Forks Central (ND)
Purpur Arena, 7:30 PM

Eastview vs. Park (Cottage Grove)
Cottage Grove Arena, 7:30 PM

Elk River vs. Blaine
Fogerty Arena, 7:00 PM

Eveleth-Gilbert vs. Greenway
Hodgins-Berardo Arena, 7:30 PM

Fergus Falls vs. Alexandria
Runestone Community Center, 7:15 PM

Forest Lake vs. East Ridge
Cottage Grove Arena, 7:30 PM

Hermantown vs. Cloquet/Esko/Carlton
Northwoods Credit Union Arena, 7:30 PM

Hibbing/Chisholm vs. Duluth Denfeld
Essentia Duluth Heritage Center, 7:30 PM

Hill-Murray vs. St. Thomas Academy
St. Thomas Academy Ice Arena, 7:00 PM

Hopkins vs. Academy of Holy Angels
Richfield Arena, 7:00 PM

Hutchinson vs. Redwood Valley
Redwood Area Community Center, 7:15 PM

International Falls vs. Fort Frances (ON, CN)
Ice for Kids Arena, 7:30 PM

Kittson Central vs. Lake of the Woods
Baudette Arena, 7:00 PM

Lakeville South vs. Eden Prairie
Eden Prairie Community Center, 7:00 PM

Litchfield/Dassel-Cokato vs. Monticello
Moose Sherritt Ice Arena, 7:00 PM

Luverne vs. New Ulm
New Ulm Civic Center, 7:30 PM

Mahtomedi vs. Orono
Orono Arena, 6:00 PM

Mankato West vs. Faribault
Faribault Arena, 7:15 PM

Minnehaha Academy vs. Blake School
Blake School Arena, 7:30 PM

Minnetonka vs. Prior Lake
Dakotah Ice Center, 7:00 PM

Moose Lake Area vs. Legacy Christian
Schwan Super Rink, 6:45 PM

Mora/Milaca vs. St. Paul Highland Park
Highland Arena, 6:00 PM

Mound Westonka vs. Waconia
Waconia Arena, 7:00 PM

North Shore vs. Ashland (WI)
Bay Area Civic Center, 7:00 PM

North St. Paul vs. Henry Sibley
West St. Paul Arena, 7:00 PM

Osseo vs. Irondale
Schwan Super Rink, 7:30 PM

Owatonna vs. Northfield
Northfield Arena, 7:15 PM

Prairie Centre vs. Breckenridge/Wahpeton
Stern Sports Arena, 5:15 PM

Rochester John Marshall vs. Rochester Century
Rochester Recreation Center, 7:15 PM

Rochester Mayo vs. Austin
Riverside Arena, 7:15 PM

Sartell-St. Stephen vs. St. Cloud Tech/Apollo
National Hockey Center, SCSU, 7:15 PM

Simley vs. Hastings
Hastings Civic Arena, 7:30 PM

Spring Lake Park vs. Totino-Grace
Brooklyn Park Community Center, 7:00 PM

St. Francis vs. Chisago Lakes
Chisago Lakes Arena, 7:00 PM

Superior (WI) vs. Duluth East
Essentia Duluth Heritage Arena, 5:15 PM

Wayzata vs. Edina
Braemar Arena, 7:00 PM

White Bear Lake vs. Roseville
Roseville Arena, 7:30 PM

Willmar vs. River Lakes
River Lakes Civic Arena, 7:15 PM

Windom Area vs. Gentry Academy
Vadnais Sports Center, 7:30 PM

Winona vs. Red Wing
Prairie Island Arena, 7:15 PM

Woodbury vs. Stillwater
St. Croix Valley Rec Center, 7:30 PM

ALUMNI SHOUT OUT


Justin Braun
White Bear Lake Bears