BOYS HOCKEY
<<DECEMBER 2018>>
Su M Tu W Th F Sa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
22 24 25 26 27 28 29
30 31

SCOREBOARDDecember 18th, 2018

Alexandria vs. Fergus Falls
Fergus Falls Community Arena, 7:15 PM

Andover vs. Elk River
Elk River Ice Arena, 7:00 PM

Apple Valley vs. Prior Lake
Dakotah Ice Center, 7:00 PM

Austin vs. Rochester Mayo
Graham Arena, 7:15 PM

Benilde-St. Margaret's vs. Armstrong/Cooper
New Hope Ice Arena, 7:00 PM

Bloomington Jefferson vs. Minnetonka
Pagel Activity Center, 7:00 PM

Burnsville vs. Lakeville South
Hasse Arena, 7:00 PM

Cambridge-Isanti vs. WSFLG (WI)
Lodge Center Arena, 7:00 PM

Chanhassen vs. East Ridge
Cottage Grove Arena, 7:30 PM

Chaska vs. Buffalo
Buffalo Civic Center, 7:00 PM

Chisago Lakes vs. St. Cloud Cathedral
St. Cloud MAC Arena, 7:00 PM

Crookston vs. Park Rapids
Ted O. Johnson Ice Arena, 7:00 PM

Delano vs. Waconia
Waconia City Arena, 7:00 PM

Duluth East vs. Centennial
Centennial Sports Arena, 7:00 PM

Eagan vs. Lakeville North
Ames Arena, 7:00 PM

East Grand Forks vs. Bemidji
Bemidji Community Arena, 7:30 PM

Fairmont vs. Worthington
Worthington Arena, 7:00 PM

Faribault vs. Mankato West
All Seasons Arena, 7:30 PM

Farmington vs. Eastview
Apple Valley Sports Arena, 7:00 PM

Greenway vs. Eveleth-Gilbert
Eveleth Hippodrome, 7:30 PM

Henry Sibley vs. North St. Paul
Polar Arena, 7:00 PM

Hibbing/Chisholm vs. Cloquet/Esko/Carlton
Northwoods Credit Union Arena, 7:30 PM

Holy Family Catholic vs. Orono
Orono Arena, 7:00 PM

Hutchinson vs. New Prague
New Prague Community Center, 7:15 PM

Lake of the Woods vs. Kittson Central
Hallock Ice Arena, 7:00 PM

Litchfield/Dassel-Cokato vs. Mound Westonka
Thaler Sports Center, 7:00 PM

Mankato East vs. Albert Lea
Albert Lea City Arena, 7:15 PM

Minneapolis vs. Hopkins
Hopkins Pavilion Arena, 7:00 PM

Monticello vs. Becker/Big Lake
Princeton Arena, 7:15 PM

Northern Lakes vs. Little Falls
Exchange Arena, 7:15 PM

Northfield vs. Owatonna
Four Seasons Centre, 7:00 PM

Osseo vs. Rogers
Rogers Arena, 7:00 PM

Prairie Centre vs. Wadena-Deer Creek
Wadena Arena, 7:00 PM

Proctor vs. Moose Lake Area
Riverside Arena, 7:00 PM

Red Wing vs. Winona
Bud King Ice Arena, 7:15 PM

Redwood Valley vs. Minnesota River
LeSueur Community Center, 7:15 PM

River Lakes vs. Willmar
Willmar Civic Center, 7:15 PM

Rochester Century vs. Rochester John Marshall
Rochester Recreation Center, 7:15 PM

Sauk Rapids-Rice vs. North Branch
Chisago Lakes Arena, 7:00 PM

Shakopee vs. Rosemount
Rosemount Community Center, 7:00 PM

St. Cloud vs. Sartell-St. Stephen
Bernick's Arena, 7:15 PM

St. Paul Highland Park vs. Mora/Milaca
Mora Civic Center, 7:00 PM

Waseca vs. New Ulm
New Ulm Civic Center, 7:30 PM

Windom vs. Luverne
Blue Mound Ice Arena, 7:30 PM

SCORING LEADERS | AA

SkaterYISTeamGPGPTSCommit
Coming-----Soon

SCORING LEADERS | A

SkaterYISTeamGPGPTSCommit
Coming-----Soon

ALUMNI SHOUT OUT

Casey Mittelstadt
Eden Prairie Eagles