GIRLS HOCKEY
<<JANUARY 2019>>
Su M Tu W Th F Sa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

SCOREBOARDJanuary 8th, 2019

Academy of Holy Angels vs. Bloomington Jefferson
Bloomington Ice Garden, 7:00 PM

Albert Lea vs. Faribault
Faribault Arena, 7:15 PM

Andover vs. Maple Grove
Maple Grove Community Arena, 7:00 PM

Bemidji vs. International Falls
Bronco Arena, 7:30 PM

Cambridge-Isanti/Mora/PC vs. North Wright County
Moose Sherritt Arena, 7:00 PM

Centennial vs. Elk River
Elk River Ice Arena, 7:00 PM

Chaska/Chanhassen vs. Benilde-St. Margaret's
St. Louis Park Recreation Center, 7:00 PM

Chisago Lakes vs. St. Francis/North Branch
East Bethel Arena, 7:00 PM

Duluth Marshall vs. Hibbing/Chisholm
Hibbing Memorial Arena, 7:00 PM

Edina vs. Minnetonka
Pagel Activity Center, 7:00 PM

Fergus Falls vs. Sartell/Sauk Rapids
Bernick's Arena, 7:15 PM

Forest Lake vs. Stillwater
St. Croix Rec Center, 7:30 PM

Grand Forks (N.D.) vs. East Grand Forks
East Grand Forks Civic Center, 7:00 PM

Hastings vs. Simley
Veterans Memorial Community Center, 7:00 PM

Hutchinson vs. Delano/Rockford
Delano Area Sports Arena, 7:00 PM

Irondale vs. Spring Lake Park
Fogerty Arena, 7:00 PM

Litchfield/Dassel-Cokato vs. Holy Family Catholic
Victoria Arena, 7:00 PM

Luverne vs. Fairmont
Martin County Arena, 5:30 PM

Mankato East vs. Owatonna
Four Seasons Centre, 7:00 PM

Mankato West vs. New Ulm
New Ulm Civic Center, 7:00 PM

Marshall vs. Worthington
Worthington Arena, 5:30 PM

Moose Lake Area vs. Proctor/Hermantown
Proctor Arena, 7:30 PM

Mound Westonka vs. Waconia
Waconia City Arena, 7:00 PM

Mounds View vs. Roseville
Roseville Arena, 7:30 PM

New Prague vs. Orono
Orono Arena, 7:00 PM

Onalaska (WI) vs. Rochester Mayo
Graham Arena Complex, 7:30 PM

Osseo/Park Center vs. Robb Armstrong/Cooper
New Hope Arena, 7:00 PM

Prairie Centre vs. Alexandria
Runestone Community Center, 6:15 PM

Red Wing vs. Rochester Century
Graham Arena Complex, 5:30 PM

River Lakes vs. Northern Lakes
Breezy Point Arena, 7:00 PM

Rochester Lourdes vs. Hopkins/Park
Minnetonka Arena, 4:00 PM

Rogers vs. Buffalo
Buffalo Civic Center, 7:00 PM

Roseau vs. Warroad
The Gardens Arena, 7:30 PM

South St Paul vs. North St. Paul/Tartan
Tartan Arena, 7:00 PM

St. Cloud vs. Brainerd/Little Falls
Essentia Health Sports Center, 5:15 PM

Totino-Grace vs. Champlin Park/Coon Rapids
Coon Rapids Ice Center, 7:00 PM

Waseca vs. Minnesota River
Le Sueur Community Center, 7:00 PM

White Bear Lake vs. East Ridge
HealthEast Sports Center, 7:30 PM

Woodbury vs. Cretin-Derham Hall
Highland Arena, 7:15 PM