GIRLS HOCKEY
<<JANUARY 2019>>
Su M Tu W Th F Sa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

SCOREBOARDJanuary 29th, 2019

Albert Lea vs. Red Wing
Prairie Island Arena, 7:15 PM

Alexandria vs. St. Cloud
St. Cloud MAC Arena, 5:15 PM

Andover vs. Irondale
Schwan Super Rink, 7:30 PM

Anoka vs. Totino-Grace
Schwan Super Rink, 7:30 PM

Austin vs. Owatonna
Four Seasons Centre, 7:00 PM

Bemidji vs. Park Rapids Area
Walker Area Community Center, 7:00 PM

Blaine vs. Champlin Park/Coon Rapids
Champlin Ice Forum, 7:00 PM

Blake School vs. Forest Lake
Forest Lake Sports Center, 7:00 PM

Bloomington Jefferson vs. Benilde-St. Margaret's
St. Louis Park Recreation Center, 7:00 PM

Buffalo vs. North Wright County
Moose Sherritt Arena, 7:00 PM

Cambridge-Isanti/M/PC vs. St. Francis/North Branch
East Bethel Arena, 7:00 PM

Chaska/Chanhassen vs. Minneapolis
Parade Ice Garden, 7:00 PM

Chisago Lakes vs. Simley
Veterans Memorial Sports Center, 7:30 PM

Crookston vs. Detroit Lakes
Crookston Sports Center, 5:00 PM

Duluth Marshall vs. Eveleth-Gilbert Area
Eveleth Hippodrome, 7:30 PM

East Grand Forks vs. Grand Forks (ND)
Eagles Arena, 7:00 PM

Eden Prairie vs. Edina
Braemar Arena, 7:00 PM

Elk River vs. Robb Armstrong/Cooper
New Hope Arena, 7:00 PM

Fairmont vs. Waseca
Waseca Community Arena, 7:00 PM

Fergus Falls vs. Moorhead
Moorhead Sports Center, 7:15 PM

Grand Rapids/Greenway vs. Duluth
Essentia Duluth Heritage Center, 5:15 PM

Hastings vs. Eastview
Hayes Park Arena, 7:00 PM

Hibbing/Chisholm vs. Moose Lake Area
Riverside Arena, 7:00 PM

Holy Family Catholic vs. Hutchinson
Burich Arena, 7:00 PM

Litchfield/Dassel-Cokato vs. Orono
Orono Arena, 7:00 PM

Mahtomedi vs. Hopkins/St. Louis Park
Minnetonka Ice Arena, 7:00 PM

Mankato East vs. Mankato West
All Seasons Arena, 7:00 PM

Maple Grove vs. Spring Lake Park
Fogerty Ice Arena, 7:00 PM

Marshall vs. Willmar
Willmar Civic Center, 7:15 PM

Mound Westonka vs. Delano/Rockford
Delano Area Sports Arena, 7:00 PM

New Prague vs. Waconia
Waconia City Arena, 7:00 PM

North Shore vs. Cloquet/Esko/Carlton
Northwoods Credit Union Arena, 7:30 PM

Rochester Century vs. Faribault
Faribault Arena, 5:15 PM

Rochester Lourdes vs. Academy of Holy Angels
Richfield Arena, 7:00 PM

Rochester Mayo vs. Rochester John Marshall
Rochester Recreation Center, 7:30 PM

Rogers vs. Princeton
Princeton Arena, 7:00 PM

Roseau vs. Thief River Falls
Engelstad Arena, 7:30 PM

Rosemount vs. St. Paul/Henry Sibley
West St. Paul Arena, 7:00 PM

Roseville vs. East Ridge
HealthEast Sports Center, 7:30 PM

St. Paul United vs. Hill-Murray
Aldrich Arena, 7:30 PM

Stillwater vs. Park (Cottage Grove)
Cottage Grove Arena, 7:30 PM

Wayzata vs. Minnetonka
Pagel Activity Center, 7:00 PM

Woodbury vs. Mounds View
Schwan Super Rink, 7:30 PM

Worthington vs. Luverne
Blue Mound Arena, 5:30 PM