BOYS HOCKEY
<<JANUARY 2019>>
Su M Tu W Th F Sa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

SCOREBOARDJanuary 29th, 2019

Blake School vs. Robb Armstrong/Cooper
New Hope Ice Arena, 7:00 PM

Brainerd vs. St. Michael-Albertville
STMA Arena, 7:00 PM

Delano vs. Mound Westonka
Thaler Sports Center, 7:00 PM

East Grand Forks vs. Crookston
Crookston Sports Center, 7:30 PM

Eastview vs. Burnsville
Burnsville Ice Center, 7:00 PM

Edina vs. Centennial
Centennial Sports Arena, 7:00 PM

Eveleth-Gilbert vs. Duluth Denfeld
Essentia Duluth Heritage Center, 7:30 PM

Fairmont vs. New Ulm
New Ulm Civic Center, 7:00 PM

Faribault vs. Rochester Century
Graham Arena Complex, 7:15 PM

Farmington vs. Eagan
Eagan Arena, 7:15 PM

Lakeville North vs. Apple Valley
Apple Valley Sports Arena, 7:00 PM

Lakeville South vs. Rosemount
Rosemount Ice Arena, 7:00 PM

Little Falls vs. Sartell-St. Stephen
Bernick's Arena, 7:15 PM

Mankato West vs. Mankato East
Verizon Wireless Civic Center, 7:30 PM

Minnehaha Academy vs. Breck School
Anderson Arena, 7:15 PM

Moorhead vs. Bemidji
Bemidji Community Arena, 6:00 PM

Moose Lake Area vs. Sauk Rapids-Rice
Sports Arena East, 6:00 PM

Mora/Milaca vs. Northern Lakes
Breezy Point Hockey Arena, 7:00 PM

North Shore vs. Proctor
St. Luke's Sports & Event Center, 7:00 PM

Orono vs. Litchfield/Dassel-Cokato
Litchfield Civic Arena, 7:00 PM

Owatonna vs. Austin
Riverside Arena, 7:15 PM

Park Rapids Area vs. Prairie Centre
Todd County Expo Arena, 7:00 PM

Prior Lake vs. Shakopee
Shakopee Arena, 7:00 PM

Providence Academy vs. St. Paul Academy
Drake Arena, 7:30 PM

Red Lake Falls vs. Detroit Lakes
Freeman Sports Arena, 7:00 PM

Red Wing vs. Albert Lea
Albert Lea City Arena, 7:15 PM

Southwest Christian/Richfield vs. Bloomington Kennedy
Bloomington Ice Garden, 7:00 PM

St. Cloud Cathedral vs. Wadena-Deer Creek
Wadena Arena, 7:00 PM

St. Francis vs. Anoka Anoka Arena, 7:00 PM

St. Paul Johnson vs. South St. Paul
Doug Woog Arena, 7:00 PM

Stillwater vs. Mahtomedi
St. Croix Recreation Center, 7:30 PM

Virginia/Mountain Iron-Buhl vs. Hermantown
Hermantown Arena, 7:30 PM

Waconia vs. New Prague
New Prague Community Center, 7:15 PM

Warroad vs. Roseau
Roseau Memorial Arena, 7:00 PM

Waseca vs. Redwood Valley
Redwood Area Community Center, 7:15 PM

White Bear Lake vs. Blaine
Fogerty Arena, 6:45 PM

Worthington vs. Luverne
Blue Mound Arena, 7:00 PM

ALUMNI SHOUT OUT


Justin Braun
White Bear Lake Bears