BOYS HOCKEY
<<DECEMBER 2018>>
Su M Tu W Th F Sa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
22 24 25 26 27 28 29
30 31

SCOREBOARDDecember 20th, 2018

Alexandria vs. Brainerd
Essentia Health Sports Center, 7:15 PM

Apple Valley vs. Park (Cottage Grove)
Cottage Grove Ice Arena, 7:30 PM

Blaine vs. Andover
Andover Arena, 7:30 PM

Chanhassen vs. Shakopee
Shakopee Ice Arena, 7:00 PM

Chisago Lakes vs. Princeton
Princeton Ice Arena, 7:00 PM

Duluth Denfeld vs. Superior (WI)
Wessman Arena, 7:00 PM

Duluth East vs. Duluth Marshall
Mars Lakeview Arena, 7:00 PM

East Ridge vs. Forest Lake
Forest Lake Sports Center, 7:00 PM

Elk River vs. Anoka
Anoka Ice Arena, TBD

Eveleth-Gilbert vs. Proctor
St. Luke's Sports & Event Center, 7:00 PM

Fergus Falls vs. St. Cloud Tech/Apollo
St. Cloud MAC Arena, 7:15 PM

Gentry Academy vs. Windom
Windom Arena, 7:00 PM

Hastings vs. Simley
Veterans Memorial Community Center, 7:00 PM

Hayward (WI) vs. North Shore
Lake County Arena, 7:00 PM

Henry Sibley vs. Rochester John Marshall
Rochester Recreation Center, 7:30 PM

Hibbing/Chisholm vs. International Falls
Bronco Arena, 7:30 PM

Hutchinson vs. Mankato East
All Seasons Arena, 7:30 PM

Irondale vs. Armstrong/Cooper
New Hope Ice Arena, 7:00 PM

Luverne vs. Worthington
Worthington Arena, 7:00 PM

Marshall vs. Fairmont
Martin County Arena, 7:00 PM

Minneapolis vs. Waconia
Waconia City Arena, 7:00 PM

Minnehaha Academy vs. Mankato West
All Seasons Arena, 5:15 PM

Minnesota River vs. New Ulm
New Ulm Civic Center, 7:30 PM

Mounds View vs. Cretin-Derham Hall
Highland Arena, 7:15 PM

North St. Paul vs. Tartan
Tartan Arena, 7:00 PM

Northern Lakes vs. Park Rapids
Walker Area Community Center, 7:00 PM

Northfield vs. Holy Family Catholic
Victoria Recreation Center, 7:00 PM

Pine City Area vs. Becker/Big Lake
Princeton Arena, 7:00 PM

Prairie Centre vs. Morris/Benson Area
Lee Community Center, 7:00 PM

Prior Lake vs. Eden Prairie
Eden Prairie Community Center, 7:00 PM

Red Lake Falls vs. Lake of the Woods
Baudette Arena, 6:00 PM

River Lakes vs. Sauk Rapids-Rice
Sports Arena East, 7:15 PM

Rochester Century vs. Austin
Riverside Arena, 7:15 PM

Rochester Lourdes vs. Albert Lea
Albert Lea City Arena, 7:15 PM

Roseau vs. Bemidji
Bemidji Community Arena, 6:00 PM

Roseville vs. White Bear Lake
Vadnais Sports Center, 7:30 PM

South St. Paul vs. Mahtomedi
St. Croix Rec Center, 7:00 PM

Spring Lake Park vs. Champlin Park
Champlin Ice Forum, 7:00 PM

St. Paul Academy vs. Bloomington Kennedy
Bloomington Ice Garden, 7:00 PM

St. Paul Highland Park vs. River Falls (WI)
Wildcat Centre Arena, 7:00 PM

St. Paul Johnson vs. Academy of Holy Angels
Richfield Ice Arena, 7:00 PM

St. Thomas Academy vs. Hill-Murray
Aldrich Arena, 7:00 PM

Stillwater vs. Woodbury
Bielenberg Ice Arena, 7:30 PM

St. Michael-Albertville vs. North Branch
Chisago Lakes Arena, 7:00 PM

Thief River Falls vs. Crookston
Crookston Sports Center, 7:30 PM

Totino-Grace vs. Osseo
Dick Vraa Ice Arena, 7:00 PM

Warroad vs. East Grand Forks
East Grand Forks Civic Center, 7:30 PM

Waseca vs. Winona
Bud King Ice Arena, 7:15 PM

Wayzata vs. Buffalo
Buffalo Civic Center, 7:00 PM

SCORING LEADERS | AA

SkaterYISTeamGPGPTSCommit
Coming-----Soon

SCORING LEADERS | A

SkaterYISTeamGPGPTSCommit
Coming-----Soon

ALUMNI SHOUT OUT

Casey Mittelstadt
Eden Prairie Eagles