BOYS HOCKEY
<<DECEMBER 2018>>
Su M Tu W Th F Sa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
22 24 25 26 27 28 29
30 31

SCOREBOARDDecember 15th, 2018

EDINA CLASSIC
Braemar Arena | First Round

Elk River vs. Grand Rapids
6:00PM

Eden Prairie vs. Edina
8:30 PM


Alexandria vs. East Grand Forks
East Grand Forks Civic Center, 3:00 PM

Apple Valley vs. Lakeville North
Ames Arena, 3:00 PM

Bagley/Fosston vs. Prairie Centre
Sauk Centre CIvic Arena, 3:00 PM

Bloomington Kennedy vs. Waconia
Waconia City Arena, 4:30 PM

Breck vs. St. Paul Academy
Drake Arena, 1:00 PM

Buffalo vs. Bemidji
Bemidji Community Arena, 3:00 PM

Burnsville vs. Eastview
Apple Valley Sports Arena, 6:00 PM

Champlin Park vs. Totino-Grace
Brooklyn Park Community Center, TBD

Chisago Lakes vs. St. Michael-Albertville
STMA Arena, 2:00 PM

Coon Rapids vs. Irondale
Schwan Super Rink, 7:30 PM

Cretin-Derham Hall vs. Wayzata
TRIA Rink, 3:30 PM

Detroit Lakes vs. St. Paul Johnson
Phalen Arena, 3:00 PM

Dodge County vs. Amery (WI)
Amery Ice Arena, 2:00 PM

Eagan vs. Farmington
Schmitz-Maki Ice Arena, 7:00 PM

Fairmont vs. Morris/Benson Area
Benson Civic Center, 3:00 PM

Faribault vs. La Crescent
La Crescent Community Arena, 7:00 PM

Greenway vs. Blake School
Blake School Arena, 3:00 PM

Hermantown vs. New Prague
New Prague Community Center, 3:00 PM

Hill-Murray vs. Henry Sibley
West St. Paul Arena, 7:00 PM

Holy Angels vs. Duluth Marshall
Mars Lakeview Arena, 3:00 PM

Holy Family vs. Delano
Delano Area Sports Arena, 2:00 PM

Hutchinson vs. Litchfield/Dassel-Cokato
Litchfield Civic Arena, 5:00 PM

International Falls vs. Kittson Central
Hallock Ice Arena, 1:00 PM

Legacy Christian vs. Sauk Rapids-Rice
Sports Arena East, 7:00 PM

Little Falls vs. Mound Westonka
Thaler Sports Arena, 4:00 PM

Luverne vs. Rochester Lourdes
Graham Arena, 3:00 PM

Mahtomedi vs. Hastings
Hastings Civic Arena, 3:00 PM

Maple Grove vs. Blaine
Fogerty Arena, 7:00 PM

Marshall vs. Waseca
Waseca Community Arena, 2:00 PM

Minneapolis vs. Thief River Falls
Huck Olson Arena, 12:00 PM

Minnehaha Academy vs. Providence Academy
Plymouth Ice Center, 6:00 PM

Monticello vs. North Branch
Chisago Lakes Arena, 7:00 PM

Moorhead vs. Minnetonka
Pagel Activity Center, 3:00 PM

New Richmond vs. Mankato East
All Seasons Arena, 3:00 PM

Northfield vs. New Ulm
New Ulm Civic Center, 2:00 PM

Park of Cottage Grove vs. Mounds View
Vadnais Sports Center, 7:30 PM

Park Rapids vs. Lake of the Woods
Baudette Arena, 2:00 PM

Princeton vs. Proctor
St. Luke's Sports & Event Center, 2:00 PM

Red Wing vs. Fergus Falls
Fergus Falls Community Arena, 2:00 PM

River Lakes vs. Breckenridge/Wahpeton
Stern Arena, 5:00 PM

Rochester Century vs. Hopkins
Hopkins Pavilion Arena, 3:00 PM

Rogers vs. Roseau
Roseau Memorial Arena, 2:00 PM

Rosemount vs. Lakeville South
Hasse Arena, 7:30 PM

Roseville vs. Stillwater
St. Croix Valley Rec Center, 3:00 PM

Shakopee vs. Prior Lake
Dakotah Ice Center, 3:00 PM

Simley vs. Austin
Riverside Arena, 1:00 PM

South St. Paul vs. St. Cloud Cathedral
St. Cloud MAC Arena, 1:15 PM

Southwest Christian/Richfield vs. Ely
Ely Ice Arena, 3:00 PM

Spring Lake Park vs. Robb Armstrong/Cooper
New Hope Arena, 7:00 PM

St. Louis Park vs. St. Francis
East Bethel Ice Arena, 7:00 PM

Virginia/Mountain Iron-Buhl vs. Eveleth-Gilbert
Eveleth Hippodrome, 7:30 PM

Wadena-Deer Creek vs. Red Lake Falls
Cardin Hunt Arena, 1:00 PM

White Bear Lake vs. East Ridge
Cottage Grove Arena, 3:15 PM

Willmar vs. Windom
Windom Arena, 3:00 PM

Woodbury vs. Forest Lake
Forest Lake Sports Center, 7:00 PM

Worthington vs. Minnesota River
LeSueur Community Center, 4:30 PM

SCORING LEADERS | AA

SkaterYISTeamGPGPTSCommit
Coming-----Soon

SCORING LEADERS | A

SkaterYISTeamGPGPTSCommit
Coming-----Soon

ALUMNI SHOUT OUT


Matt Niskanen
Virginia/Mountain Iron-Buhl Blue Devils